ARTYKUŁY

2017-11-18
Tagi:
misje, Rekolekcje
Lokalizacja:
Polska
REKOLEKCJE Adwentowe

Już niedługo zaczynamy Adwent. Jak co roku organizujemy Rekolekcje Adwentowe dla studentów i młodzieży pracującej w klimacie modlitwy Słowem Bożym. Tym razem tematem będą Trzy przyjścia Jezusa i bycie na nie gotowym. Może warto się zatrzymać na chwilę, by wejść dobrze w ten czas Adwentu i przeżyć go owocnie?

Czas Adwentu to czas oczekiwania na przyjście Chrystusa. Z początku na to powtórne na końcu czasów, a pod koniec Adwentu na świętowanie Jego pierwszego przyjścia, czyli Bożego Narodzenia. Jest także to codzienne Jezusowe przychodzenie, konsekwentne wkraczanie w moją historię tu i teraz, na które też trzeba nam być uważnymi i gotowymi, by tego „Emmanuela - Boga z Nami” przyjmować. Zatrzymaj się na chwilę, by z Bogiem odnaleźć nowe spojrzenie na Niego, siebie i świat dookoła. On przychodzi… także dzisiaj i do Ciebie.

Te rekolekcje to dwa intensywne dni modlitwy i osobistej refleksji. Codziennie jest Eucharystia i modlitwa Słowem. Będzie też możliwość rozmowy indywidualnej a także świadectwo misyjne.

 

TERMIN: 1-3 grudnia 2017. Zaczynamy o 18.00 w piątek a kończymy w niedzielę o 14.00

KTO: Studenci i młodzież pracująca

POTRZEBNE RZECZY: Pismo Św., notatnik, śpiwór, obuwie zmienne

KOSZT: 90 złotych (nocleg i wyżywienie)

MIEJSCE: Dom Misjonarz Kombonianów, ul. Skośna 4, Kraków

KONTAKT: o. Maciek Miąsik, tel. kom.: 500330852

ZAPISY: e-mail: kombonianie@gmail.com

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Misjonarze Kombonianie

 

WRÓĆ