ARTYKUŁY

2018-07-19
Tagi:

Lokalizacja:
Świat
MIĘDZY KRAKOWEM A PANAMĄ

Zapraszamy osoby związane z organizacją Światowych Dni Młodzieży w Krakowie 2016, osoby młode, rodziny z dziećmi, wszystkich przygotowujących się do
wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży do Panamy oraz tych, którzy chcą zainspirować się niezwykłym doświadczeniem, jakim było organizacja i uczestnictwo w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie. Udział w przedsięwzięciu jest darmowy.

 

Podczas wydarzenia będziemy dzielić się doświadczeniem zdobytym w czasie pracy w Komitecie Organizacyjnym Światowych Dni Młodzieży i służby w wolontariacie. W szczególności chcemy inspirować ludzi młodych. Wydarzenie rozpocznie się warsztatami, po których odbędzie się Msza Święta w intencji dziękczynnej za Światowe Dni Młodzieży w Krakowie, następnie zapraszamy na piknik na terenie Parku Edukacji Globalnej „Wioski Świata”. Piknik połączony będzie z koncertem, katechezą oraz świadectwami zaproszonych gości. Głównym organizatorem wydarzenia jest Fundacja Góra Dobra, która została założona przez wolontariuszy Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął metropolita krakowski arcybiskup Marek Jędraszewski.
 
Serdecznie Zapraszamy :)
 
 
W celach organizacyjnych prosimy o zapisy w formularzu:
 
 
WRÓĆ