ARTYKUŁY z tagiem: MiFeZi

2018-01-15
Tagi:
MiFeZi, młodzież
Lokalizacja:
Polska
MiFeZi 2018

Misjonarze Kombonianie po raz kolejny zapraszają chłopaków i dziewczyny ze szkół średnich na Misyjne Ferie Zimowe (MiFeZi). Jest to czas spotkania super ciekawych ludzi (rówieśników i nie tylko) i możliwość, by: zbliżyć się do Boga i poznać lepiej siebie (momenty modlitwy), dowiedzieć się czegoś więcej o misjach (spotkania z misjonarzami i świadectwa), odwiedzić ciekawe miejsca w Krakowie, poświęcić trochę czasu potrzebującym (odwiedziny w zaprzyjaźnionym DPS-ie).

CZYTAJ DALEJ

2015-02-28
Tagi:
Kraków, MiFeZi
Lokalizacja:
Polska
A ty gdzie byłeś na feriach? Mife… – co? I co ty tam robiłeś??

Co przeciętnemu człowiekowi kojarzy się z feriami zimowymi? Łyżwy, wyjazd w góry, narty. A co się kojarzy z feriami tym, którzy znają Kombonianów? MiFeZi! czyli Misyjne Ferie Zimowe. W tym roku, w pierwszym turnusie, wzięło udział 21????? Osób z różnych części Polski południowej – Podkarpacia, Małopolski i Śląska.

CZYTAJ DALEJ

2011-02-25
Tagi:
MiFeZi
Lokalizacja:
Polska
Świadectwa po MiFeZi 2011

MiFeZi to moje pierwsze rekolekcje u Kombonianów. Generalnie ciężko mi jest opisać to w kilku zdaniach. Wydarzyło się tam tyle cudownych rzeczy. Najbardziej w pamięci utkwiły mi wizyty w DPS-ie. Ta radość, ludzi chorych, samotnych, starszych kiedy tam przychodziliśmy, ta chęć życia. Na pewno wiele wnieśli w moje życie. I te niezapomniane wrażenia z balu w DPS-ie. Drugim ważnym dla mnie momentem była adoracja. Było to niesamowite przeżycie bliskości Boga (podobnie jak podczas Lectio Divina). Wiem, że te rekolekcje są niezwykłe i wiele zmieniły w moim życiu. Nauczyłam się też cierpliwości, czego wcześniej mi brakowało. Dziękuję wszystkim Kombo z Krakowa za MiFeZi za każde słowo, za lepsze przeżycie modlitwy Słowem Bożym. Za wspaniałe Eucharystie, bogate w symbole. Za to, że mogłam być na tych rekolekcjach, spędzić czas w towarzystwie Kombonianów i poznać wspaniałych ludzi: CHWAŁA PANU!!! Ola

CZYTAJ DALEJ

2010-02-26
Tagi:
MiFeZi
Lokalizacja:
Polska
Znalazłem skarb – świadectwo z MiFeZi 2010

Misjonarze Kombonianie Serca Jezusowego z Krakowa, podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku z wielkim zaangażowaniem zorganizowali Misyjne Ferie Zimowe (MiFeZi 2010), na których zastanawialiśmy się nad tematem Królestwa Bożego na ziemi. Na początku jednak nic nie zapowiadało tragedii…

CZYTAJ DALEJ

2010-02-26
Tagi:
MiFeZi
Lokalizacja:
Polska
MiFeZi 2010 – coś więcej niż zwykłe rekolekcje

„MiFeZi to coś więcej niż zwykłe rekolekcje - to prawdziwe spotkanie Boga (wiem co mówię - to nie moje pierwsze rekolekcje). W domu Misjonarzy Kombonianów Boga można spotkać wszędzie – na katechezach, spotkaniach, wyjściach, w śpiewie, zmywaniu naczyń, ale przede wszystkim w Eucharystii i modlitwie.” To reakcja jednego z uczestników tegorocznych MiFeZi 2010. Bóg rzeczywiście daje się spotkać i tymi spotkaniami z Nim chcemy się z wami podzielić. Oto nasze świadectwa.

CZYTAJ DALEJ