WIDEO

Wywiad - Makulatura na Misje - Tali - Południowy Sudan

Wywiad z ojcem Markusem Koerber, misjonarzem kombonianinem przy nowo wybudowanej studni. Studnia została wywiercona dzięki akcji Makulatura na Misje. Miasto które przyczyniło się do zebrania makulatury na tą studnię to Częstochowa. Ludzie są im bardzo

Plemię Pokot - taniec NALEYO

Słynny taniec wykonywany przez plemię Pokot nosi nazwę NALEYO. Ruchy bardzo proste, można zatańczyć u siebie w domu. Dokładny opis wydarzenia w czasopiśmie MK listopad-grudzień 2013.


ZOBACZ FILM

Plemię Pokot - KAREMPA

Karempa jest to taniec, który przygotowuje do tańców Naleyo. Mówi że w tym miejscu w najbliższych dniach taniec Naleyo się odbędzie. Dokładny opis w czasopiśmie MK listopad-grudzień 2013.


ZOBACZ FILM

Wywiad - Makulatura na Misje - Kajo-keji - Południowy Sudan

Wywiad z ojcem Victorem Kuande, misjonarzem kombonianinem przy nowo wybudowanej studni. Studnia została wywiercona dzięki akcji Makulatura na Misje. Miasto które przyczyniło się do zebrania makulatury na tą studnię to Przeworsk. Ludzie są im bardzo


ZOBACZ FILM

Świeccy Misjonarze Kombonianie - Danusia Król (HD)

Danusia Król jest Świecką Misjonarką Kombonianką, która wyjechała do Ugandy w 2012 roku. Obecnie pracuje w Szpitalu św. Kizito w Matany jako rehabilitantka. Tereny te zamieszkuje plemię Karimojong. 
Więcej nie będę pisał - oglądajcie. ;)

ZOBACZ FILM

Domowe obowiązki dzieci z plemienia Pokot

Dzieci często idą z kukurydzą aby ją zmielić. Po powrocie do domu mama przygotuje im z tej zmielonej kukurydzy smaczne Ugali.


ZOBACZ FILM

Zabawy dzieci z plemienia Pokot

Oto tylko niektóre zabawy dzieci z plemienia Pokot. Ich ulubioną zabawą jest zabawa w dom, jednak wiele tańców i śpiewów daje im wiele radości w codziennym życiu. Na początku zobaczymy wioskę Kalapata następnie szkołę podstawową w Woyakol. Dzieciaki bardzo chętnie podzieliły się z nami swoimi zabawami.


ZOBACZ FILM

Plemię Pokot - Sapana - MK 3-4 (116-117) maj-sierpień

Film pokazujący kulturę plemienia Pokot jako dodatek do artykułu magazynu Misjonarze Kombonianie nr 3-4 (116-117) maj-sierpień str 8-12. ZACHĘCAMY DO PRENUMERATY


ZOBACZ FILM

Plemię Pokot - Chemeri - MK 1-2(114-115) styczeń-kwiecień

Film pokazujący kulturę plemienia Pokot jako dodatek do artykułu magazynu Misjonarze Kombonianie nr 1-2 (114-115) styczeń-kwiecień str 8-12. ZACHĘCAMY DO PRENUMERATY.


ZOBACZ FILM

Życzena Bożonarodzeniowe 2012

Życzena Bożonarodzeniowe 2012


ZOBACZ FILM

Plemię Pokot - Wstęp - MK 6(113) listopad-grudzień

Film pokazujący życie plemienia Pokot jako dodatek do artykułu magazynu Misjonarze Kombonianie nr 6(113) listopad-grudzień str 11-15


ZOBACZ FILM

Odpust w kaplicy św. Jana - Korogocho Slum, Kenia

Msza Święta w kaplicy św Jana w Korogocho. Jest to jeden ze slumsów w Nairobi w którym mieszka ponad 120.000 ludzi na jednym km kwadratowym przy miejskim wysypisku śmieci. Jest to kaplica należąca do parafii Kariobangi prowadzona przez Misjonarzy Kombonianów.


ZOBACZ FILM

Wyprawa Misyjna - Kenia - 2011 (Amakuriat)

Wyprawa misyjna do Kenii, 2011, wrzesień.


ZOBACZ FILM

Szkoła Podstawowa Kacheliba - Kenia

Prezentacja wykonana jest przez uczniów Szkoły Podstawowej dla dziewcząt w Kacheliba. Jest to jedna z prób, które wykonywali przed wyjazdem do Nairobi. Prezentacja bazuje na aspektach z kultury plemienia Pokot; zabawy, codzienne życie, gotowanie, pasterze idący z kozami itp.


ZOBACZ FILM

Piosenka w języku Pokot

Piosenka wykonana przez ludzi z wioski Kalapata - Kenia - plemię pokot. Remix dodałem dla urozmaicenia. Enjoy.


ZOBACZ FILM