s. Magda Setlak (kombonianka)

Z natury jestem osobą, która więcej słucha niż mówi, jednak w relacji z Panem Bogiem, aby usłyszeć to, co On miał dla mnie przygotowane, sprawa układała się przez długi czas w zupełnie odwrotny sposób. Od czasu kiedy po raz pierwszy usłyszałam w moim sercu pragnienie, aby spędzić moje życie wśród tych, którzy nigdy o Panu Bogu nie słyszeli, aż do podjęcia mojej decyzji minęło dziesięć lat.
Siostry Kombonianki poznałam dzięki Misjonarzon Kombonianom. Mój dwuletni postulat odbyłam w Granadzie, na południu Hiszpanii, a następnie zostałam posłana do Ekwadoru, gdzie odbyłam mój dwuletni nowicjat. To tam dane mi było zobaczyć, usłyszeć, dotknąć Pana Boga, który mnie zapewniał, że mnie powołał do bycia z Nim wśród tych którzy Go nie znają. Moje pierwsze śluby zakonne złożyłam w Ekwadorze we wrześniu 2019 roku, pewna tego, że chcę miłować Pana Boga w innych, bowiem, doświadczyłam tego, że to On pierwszy mnie umiłował; tego skarbu nie mogę zakopać, chcę się nim podzielić.
Obecnie zostałam posłana do Kenii, gdzie uczę się języków angielskiego i suahili, które posłużą mi, aby zbliżyć się i poznać tych, do których jestem posłana.